Volejte našemu koulaři
906 468 800

Úvod – proč máme problémy

 


V dnešní době chce každý rozhodovat sám o svém „osudu“, navíc nejde vložit svůj osud do rukou astrologa či kartáře.  Patrně právě „osud“ hraje velkou roli ve vztazích a ten moc ovlivnit nemůžeme. Ale čitelná je taoistická astrologie, která se osvědčila a je jednoduchá. Podle mé teorie je spokojeno ve vztahu v Evropě cca padesát procent, v Česku třicet procent. Pokud by lidé dali na dobré partnerské horoskopy, bylo by spokojených ve vztazích sedmdesát procent lidí, pokud by se řídili taoistickou astrologií, bylo by spokojeno sedmdesát pět procent lidí.

V současné době se v Česku rozvádí cca padesát procent párů. Mnohým nedorozuměním a rozchodům by se dalo zabránit, kdyby lidé znali základy čínské astrologie. Velikou roli hraje i to, kde žijeme a Česko nemusí být vhodným státem pro mnoho lidí. Pokud by šli lidé do vztahu podle taoistické astrologie, rozvedlo by se jen patnáct procent párů. To je podle mne tak zajímavé číslo, že by to stálo aspoň za nahlédnutí do čínské astrologie, i když vztah nezměníte, alespoň je možné najít jiný náhled a pochopit nejenom sebe, partnera, děti, ale i kamarády, sourozence, spolupracovníky, rodiče.

Základní tři aspekty které ovlivňují náš život a vztahy je Jin-Jang (mužský a ženský princip), ten je dán posledním číslem roku narození, kdy Jang je znaménko -, mužský princip, den, pravá strana atd.

Jin je ženský princip, levá strana, znaménko +, noc atd.

Ideální stav, když jeden z partnerů má sudé číslo na konci roku a druhý liché.

 

Živel je posledním číslem roku narození. Z živlů je patrné, kdo s kým má problém.

Znamení je dáno celým datem narození, z toho je patrno kdo se s kým snadno domluví.

Energetická síla každého jednotlivce. Lidé jsou pomyslná chemická továrna i elektrárna a každý jednotlivec má různou vnitřní i psychickou sílu.

 

Lidé jsou různě silní, někdo má „200W“ a někdo „1000W“. Psychicky i energeticky silní lidé jsou odolnější vůči stresu a ti nejsilnější (od 500W výše) mohou podnikat a lidé od 800W mohou uspět v politice, protože dav ty silné vždy vynese nahoru. Je dáno historií proč jsou ženy „silnější“ než muži a logicky „slabší“ muži jsou „pod pantoflem“.  A to je klasický případ nerovnováhy obou partnerů.

 

Pomůcka: Tabulky pro určení čínského znamení, náboje a prvku