Volejte našemu koulaři
906 468 800

Vaše dotazy pro středu 25. dubna

 


Zde budeme postupně zveřejňovat dotazy, které píšete Stanleymu Bradleymu.

Na zde položené dotazy bude odpovídat ve středu 25. dubna od 11 do 12 hodin a od 12 do 13 hodin na placené telefonní lince 906 468 800.

Váš dotaz se v diskuzi zobrazí až po zodpovězení.

 


Věštba pro den 25. dubna

Numerologicky je tento den 4, což je pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Tento den hrozí nepozornost a to by mohlo přinést problémy a přímo katastrofy. Je to dobrý den na fyzickou aktivitu, ideální je jít si zaběhat, zaplavat do bazénu a nic důležitého neřešit. Hrozí roztržitost. Je to dobrý den na zasazení stromu, položení základního kamene. Mohlo by se vám něco ztratit, pokud nebudete hlídat dobře například peněženku. Nezapomeňte dobře uzamknout byt, auto, až budete odcházet.

Dnes vše ovlivňuje zvláštní karta „Věž“. Může znamenat náhlou změnu, bolestivou událost, rozvod, pád, ztracenou stabilitu, ztracenou důvěru, falešné iluze. Proto je třeba se dnes řídit heslem: „Kdo nic nedělá, nic nepokazí“. Ale je dobrý den na sport, jít do posilovny, zaběhat si, to bude dnes hodně užitečné a aspoň při sportu „vyženete brouka z hlavy“.

Dnešní den je výzvou k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomění. Je dobrý den na plánování, meditaci, sportovní aktivity. Při meditaci je dnes dobré naslouchat vnitřnímu hlasu, meditace přinese nové poznatky a pohledy a je dobré je přijmout. To přinese pozitivní rozvoj a růst.

Amuletem pro dnešní den je žlutá, strom Jabloň, bylina Ostružník křovitý. Staří Řekové pili nápoj připravený z ostružníku při léčení dny, Římané ho užívali na záněty ústní dutiny a střev. Ostružník má vysoký obsah taninu a vitamínu C. Užívá se proti průjmům, hemoroidům, zánětům močového měchýře a úplavici.

V magii byl ostružník bylinou skřítků a víl. Ostružník pomáhal při spirituálních cestách do podsvětí, pokud se z ostružníku připravilo víno. Meditace pod ostružníkem měla pomoci duchovním kontaktům.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadnou čísla z čísel 1, 2, 3?

Odpověď se dozvíte zítra ZDE.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
2 let před

dobry den.manzel ma se svou neteri napul byt od babicky.ktera v nem bydli.Chteli bychom si pulku bytu od netere odkoupit.ale nevime.zda nam ji bude ochotna letos prodat.Dekuji za informaci.jak to vidite.Jana

Dana
Dana
2 let před

Dobrý den pane Bradley,
potřebujeme řešit bydlení. Chceme už najít konečně klid. Čeká nás stěhování nebo nějaká změna k lepšímu? Dana 15.7.1978 A dále se chci zeptat na syna 2.12.2012. Je dost živé dítě a chtěla bych vědět, jaké mé vlohy a kam ho do budoucna směrovat.

Jana
Jana
2 let před

dobry den.dostanu letos darem zahradu od me mamy a chtela bych vedet.zda budou na teto zahrade stavet dum moje dcery nebo ji prodam nekomu cizimu.13.5.2962.Jana.dekuji za odpoved

Ivana
Ivana
2 let před

Dobrý den,v listopadu mi bude 50 let.Dosavadní práce mne už nenaplňuje, chtěla bych ji změnit. Podaří se mi najít dobrou práci? Je ta správná doba na změnu? Dcera 28 let je momentálně bez práce, najde ji v bzké době, Děkuji.

Ivka
Ivka
2 let před

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mě čeká konečně zklidnění ve vztahu s mým mužem (1964). Já ročník 1965. Děkuji.

Jity
Jity
2 let před

Dobrý den,
ráda bych věděla, co mě(29.1.1964) čeká…v osobním životě, práci. Dále se chci zeptat na děti.
Syn (12.12.1988) čeká s přítelkyní miminko. Dopadne vše dobře a kolik dětí mu je dáno osudem?
Dcera (4.3.1991) žije od letoška v Itálii, kdy ona bude mít miminko a kolik dětí má dáno osudem?
Obě děti mají své partnery a jsou spokojeni, kdy bude svatba?
Díky moc J.

Markéta
Markéta
2 let před

Dobrý den, pane Bradley. Chtěla bych se zeptat na vztah s mým přítelem. Já (15.9.1982) přítel (26.1.1978). Plánujeme a přáli bychom si spolu miminko. Ráda bych věděla, zda naše snažení o miminko bude v brzké době úspěšné a zda nás čeká spokojený život. Děkuji vám za zodpovězení mého dotazu.

Magdaléna
Magdaléna
2 let před

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na syna, 24.09.1997 dokončí úspěšně střední školu a najde si dobře placenou práci? Děkuji Magda.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x