Volejte našemu koulaři
906 468 800

Věštba na pondělí 26. března

 


 

 

 

 

 


 Věštecká vize pro den 26. března

Numerologicky je tento den 4, což je pevná zem, fyzická aktivita. Související tarotová karta je Věž.

Dnes by mohlo být všechno špatně. Raději ležet na zádech a číst knihu, nebo popovídat s přáteli „o ničem“. Divný den a divné energie, které podporuje Tarotová karta „Věž“. Raději snad ani nejít běhat, protože můžete zakopnout a poznat, jak bolí zemská přitažlivost. Negativní energie podporuje záření měsíce, symboly jsou: Podvod, Šero, Skrytost, Nebezpečí, Intriky, Něco nám neznámého, Neupřímnost, Střetnutí mnoha vlivů, Melancholie, Falešní přátelé.

Měsíc reprezentuje skryté stránky života, temnou moc duše, city a nevědomí. Měsíc symbolizuje noc, podsvětí a vizionáře. Je to brána do pekel i nebes. Měsíc odráží paprsky slunce, stejně jako lidská inteligence odráží světlo znalosti.

Amuletem pro dnešní den je fialová, strom Dub, bylina Šalvěj lékařská. Šalvěj byla posvátnou rostlinou Římanů, kteří věřili, že má blahodárné účinky na většinu nemocí. Byli přesvědčeni, že má schopnost nejenom život zachránit, ale i utvářet. Používá se i v tradiční čínské medicíně. Neplodným ženám ji doporučili užívat se špetkou soli čtyři dny před stykem. Francouzský dvorní spisovatel Ludvíka XIV., pil šalvějový nálev každý večer a svou dlouhověkost přisuzoval právě této bylině. Sám Ludvík XIV. se dožil 72 let.

V magii je Šalvěj bylinou očisty, její kouř měl očistit auru, ale i obřadní prostor a magické pomůcky. Při půstu se pil čaj, který měl pročistit tělo i mysl. Sušené listy kouřili mágové, aby se snáze spojili s energií rostlin. Šalvěj je mírně toxická.

Při meditaci se můžeme alespoň ujistit, že jsme na správné cestě k poznání řádu Stvoření (nalezení smyslu života) a pokud „nenaskočí vizualizace toho, co chceme vidět a řešit, moc toho dnes nepokazíme, když budeme přemýšlet „o nesmrtelnosti chrousta“.

Dnes bude určitě určující věrnost, důvěra, upřímnost a čestnost, což nám poskytne sílu k uskutečnění našich cílů a mělo by být určujícím faktorem při jednání s našimi blízkými, protože se nám vše stejnou měrou vrátí. Dnes se také při nějaké smysluplné (hledání informací například v knihovně) a i nesmysluplné (lelkování v sauně, bazénu, vířivce) činnosti můžete seznámit.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Odpověď se dozvíte zítra ZDE.