Volejte našemu koulaři
906 468 800

Věštba na neděli 25. března

 


 

 

 

 

 


 Věštecká vize pro den 25. března

Numerologicky je tento den 3, což je obratný talent, Mentální energie. Související tarotová karta Mág.

Pokud jste o něco přišli, dnes máte šanci to dostat zpět. Sice se to někomu líbit nebude, ale dnes se vyřádí „Karma“. Kdo způsobil nerovnováhu, tomu se to dnes vrátí i s úroky. To podpoří karta „Mág“. A k vyřešení problému by mohl dnes pomoci muž – Mág, Kejklíř a to díky svému neomezenému chápání a nekonečných možností. Tarotová karta „Mág“ je symbolem schopností tvořit a manipulovat.

Amuletem pro dnešní den je žlutá, strom Tis, bylina Chmel obecný. Rodové jméno Humulus je odvozeno od slova Humus, což znamená půda. Vyluhováním chmele se připraví uklidňující a utišující čaj, který se může užívat jako tonikum, k povzbuzení chuti k jídlu, a léčení zažívacích potíží. Pomáhá při léčení žloutenky a zmírňuje křeče při menstruaci, povzbuzuje tvorbu mateřského mléka. Chmel se může použít při kolice, dráždivém trakčníku a nervovém napětí. Listy a šišky v polštářích pomohou navodit přirozený spánek a zmírní bolesti zubů a uší.
V rituálních pohárech se často používalo pivo, které má jinou chuť a energii, než víno. Chmel se spojoval s divokým vlkem, který v keltské mytologii vládne po zimní měsíce, období bez života. Vlk se spojoval s božstvy podsvětí.

Energie dnešního dne prorokuje úspěšné završení našich záměrů a plánů. Do budoucna lze proto hledět s optimismem. Navíc jsme dnes pod ochrannými křídly naší vlastní vůle, která je nezbytná pro obranu před negativními názory a vlivy, které by nám mohly uškodit. Tím máme naději na vyřešení našich problémů, urovnání sporů anebo uzdravení. V partnerských vztazích stojí v popředí čestnost, upřímnost a harmonie. Pokud se podle toho chováme, může dojít k usmíření, nebo novou, hezkou a příjemnou formu vztahu. Pokud se čestně a otevřeně chovat nebudeme, hrozí rozpad vztahu a osamění.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Odpověď se dozvíte zítra ZDE.