Volejte našemu koulaři
906 468 800

Věštba na sobotu 24. března

 


 

 

 

 

 


 Věštecká vize pro den 24. března

Numerologicky je tento den 2, což je vševědoucí klid, navazování vztahů, související tarotová karta Velekněžka.

Dnes je dobrý den na peníze a obchodování, ale je třeba dávat velký pozor, abyste o ně nepřišli, protože bude dost lidí sledovat dění okolo vás a peněz. Takže dnes více než kdy jindy bude platit, že: „Mluviti je stříbro, mlčeti je zlato“. Divné vibrace dnešního dne budou v mnoha lidech budit nepřátelství a závist. V jednom seriózním průzkumu byla zpráva, že 75% Čechů někomu něco závidí. To je strašné číslo. A dnes platí dvojnásob. Takže dnes není dobré se chlubit, poštvete proti sobě mnoho lidí. Dnes to „neuhlídá“ ani Tarotová karta „Velekněžka“, která spojuje pozemské s nebeským, hmotu s duší. Její energie pomůže jen těm, kdo hledá pravdu a harmonii, ti ostatní její rady neuslyší.

Amuletem pro dnešní en je oranžová, stromem Borovice, bylinou Podběl lékařský. Znamená „Odstranit kašel“, po staletí byl náhražkou za tabák. Plinius jej doporučoval kouřit při astmatických potížích, onemocnění průdušek, zahlenění, astmatu. Listy rozdrcené n prášek se používají ke šňupání při ucpaných nosních dutinách. Nedávné průzkumy na krysách dokázaly, že dva druhy alkaloidů obsažené v podbělu mohou způsobit rakovinu jater. Sušená bylina byla základem šamanské tabákové směsi, nebos e přidávala do kadidla k uklidnění mysli a vyvoláním vizí.

Energie dnešního dne by nám měla pomoci rozpoznat a následně navázat kontakt s naším kreativním vnitřním ohněm, který nám dává v kontrolované formě schopnost transformace. Máme-li pevnou vůli, neměli bychom se nechat odradit od následování svých cílů. Pokud jsme konfrontováni s nějakou formou onemocnění, či jiného problému, energie dnešního dne nám pomůže v léčení či vyřešení problému, který řešíme. Pokud je problém ve vztahu, je třeba mít na paměti, že je třeba neustále střežit a udržovat rovnováhu mezi dáváním a přijímáním. Nikdo se zúčastněných by neměl být k ničemu nucen. Jedině tak vše dopadne dobře.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Odpověď se dozvíte zítra ZDE.