Volejte našemu koulaři
906 468 800

Věštba na pátek 23. března

 


 

 

 

 

 


 Věštecká vize pro den 23. března

Numerologicky je tento den 1, což je jednotící síla, nový začátek. Související tarotová karta Císař.

Dobrý den na vše, do čeho se pustíte. Není tomu tak vždy, ale dnes ano, dokonce dobrý den na peníze. Pozitivní energii dnešního dne podpoří Tarotová karta „Císař“. Ten je symbolem akce a moudrým vládcem. Dnes můžete vsadit na rozum a vše bude příznivé a dopadne dobře. Císař je vládce, který tvoří, inspiruje a brání. Je symbolem moci a stability. Energie dnešního dne podpoří naše energie a myšlenky a spojí je v realitu života.

„Jednička“ byla, je a vždy bude nový začátek. I desítková soustava začíná jedničkou. Nové století a tisíciletí začalo 1.1.2001, chybně někteří tvrdí, že v roce 2000.

Amuletem pro dnešní den je modrá, stromem Jabloň a bylinou Pomněnka lesní. V květomluvě znamená „Nezapomeň na mně“. V Německu se sázely na hroby, jako znamení stálých vzpomínek. Věřilo se tomu, že léčí bodnutí štírem, či kousnutí jedovatou zmijí.

Pomněnka byla bylinou podsvětí. Její totemové zvíře, myš, vedlo šamana labyrintem podzemních chodeb až k bájnému kováři, který pomocí alchymie mění kovy a nerosty podsvětí v užitečné nástroje a zbraně, stejně jako v nádherné šperky. Pomněnka sloužila před obřadem jako bylina do koupele a přidávala se i do kadidla. V cyklu roku byla Pomněnka květinou jara, která vyráží v podsvětí z lůna Bohyně a obnovuje život svou posvátnou modrou barvou.

Energie dnešního dne by měla být výzvou k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomění. Je dobrá doba k plánování. Pro mnohé může být při plánování přínosná samota a meditace, ale nesmí se zvrhnout v únik ze života. Obzvláště dnes je dobré být otevřený všemu novému, co okolo nás vyrůstá. Vědomé naslouchání vnitřnímu hlasu přinese nové poznatky a pohledy, pokud si je ovšem připustíme a přijmeme je. Může dojít k otěhotnění, ale i k vyléčení.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Odpověď se dozvíte zítra ZDE.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x