Volejte našemu koulaři
906 468 800

Věštba na čtvrtek 22. března

 


 

 

 

 

 


 Věštecká vize pro den 22. března

Numerologicky je tento den 9, což je světový vliv, něco končí. Související tarotová karta Svět.

Dnes se bude dařit ve všem, do čeho se pustíte. Je jasné, že aby začalo něco nového, musí to špatné a staré skončit. Ale Tarotová karta „Svět“ vše pozitivní podpoří. Svět reprezentuje ideální harmonii světa, spojování, sloučení a návrat do původní jednoty. Karta Svět nás učí komplexnímu pohledu na svět a nutnost vnímat se všemi souvislostmi. Učí nás odpovědnosti za náš osud.

Heslem dnešního dne by mohlo být: Syntéza, Oslava, Dosažení cíle, Uznání.

Amuletem pro dnešní den je zelená, strom Bříza, bylina Chrpa polní. Vypráví se, že touto rostlinou si kentaur Cheirón vyhojil ránu na noze způsobenou šípem. Věřilo se, že Chrpa vyléčí kousnutí jedovatým tvorem.

Nálevy jsou lékem při poruchách trávení. Je to jeden z nejlepších léků na sennou rýmu, zmírnění svědění očí. Chrpy symbolizovaly, stejně jako vlčí máky, dary Matky úrody. Nálev z Chrpy sloužil jako koupel čakry „Třetí oko“, což byl rituál zdokonalení jasnozřivého pohledu. Korunní lístky chrpy se přidávaly do kadidla i rituálního poháru.

Dnes je dobré mít realistický a jasný pohled na svět, vzdálený sebeklamu, což je předpoklad pro objevení naší vnitřní síly. Trpělivost se sebou samým i s ostatními, odvaha a zdravá agrese ve správném okamžiku, ale i racionální způsob života nám mohou pomoci zbavit se otěží manipulace a potlačování. Síla a energie dnešního dne nám může být velmi užitečná. Proto je dnes dobrý den i na léčení. Díky energii dnešního dne jsme schopni překonat překážky, které nám do cesty nejenom „osud“, ale i naše lenost a pohodlnost. Tím máme šanci lehce překonat „jarní únavu“, ke které dochází díky vyčerpanému organismu po zimě. Je dobré léčbu podpořit užíváním biologicky účinných látek, které z ovoce a zeleniny skladováním mizí. Naše obranné síly se dnes mohou mobilizovat, upevnit vně i uvnitř a můžeme zažít nový rozkvět nebo vzestup.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadne číslo z čísel 1, 2, 3?

Odpověď se dozvíte zítra ZDE.