Volejte našemu koulaři
906 468 800

Věštba na úterý 20. března

 


 

 

 

 

 


 Věštecká vize pro den 20. března

Numerologicky je tento den 7, což je hledající poznání, karma. Související tarotová karta je Poustevník.

Dnes vidím důrazné varování před finančními transakcemi. Hrozí, že přijdete o peníze. Není dobré ani uzavírání obchodů, už vůbec ne spekulace. Navíc hrozí, že vše ovlivní „Osud“. Pokud někdo v rodinném systému způsobil nerovnováhu, může „osud“ tuto nerovnováhu „narovnat“ tím, že někdo další v rodinném sytému, který za problém člena rodiny nemohl, nebo o něm ani nevěděl, bude potrestán. To se netýká jen peněz, ale i majetku. Dnes nedoporučuji uzavírat ani žádné kupní smlouvy, pokud je to možné, je dobré to odložit na energeticky příznivější den.

Proto dnes doporučuji „Střídmost“. To je i název Tarotové karty, která by mohla usměrnit a zmírnit důsledky negativních energií dnešního dne. Heslem pro dnešní den je harmonie, střídmost, vyrovnanost. Energie Tarotové karty „Poustevník“ je totéž, co „Mág. Tato karta je varováním před manipulací. Klíčové slovo pro dnešní den může být Štír. Ten by mohl dnes bodnout, je třeba dávat větší pozor než jindy.

Amuletem pro dnešní den je jasně červená, strom Dub, bylina Maří list balšámový. Tato bylina je zasvěcena Máří Magdaléně, patronce padlých žen. Zasloužila se o to pověst, podle které byla tato rostlina vonným balzámem, kterým Máří omývala nohy Ježíše Krista.

Nálev z listů se dá použít k opláchnutí vlasů. Může se také pít jako čaj, který uleví potížím z nachlazení, průjmů, červů a podrážděného žaludku. Má blahodárné účinky při žlučníkových potížích a hubnutí.

Máří list byl výhradně bylinou žen a bohyň, dával se do polštářů pro lepší spánek. Vdechování vůně byliny mělo pomoci ke spojení s Bohyní matkou.

Hledající poznání z numerologie připodobňuje význam k Tarotové kartě „Vůz“, symboly cesta, vůz, sluneční vůz, pohyb, tanec, přirozený koloběh, , cyklus, rozsudek, rada, rituál.

Pokud musíte učinit nějaké rozhodnutí, je dobré se dnes nechat „vést svým vnitřním hlasem“, tedy intuicí. Energie dnešního dne nám propůjčuje schopnost mít nad věcmi kontrolu a vyvinout iniciativu. Pokud dnes hodláte učinit nějakou cestu, můžete se na ní těšit. Přišel ten správný okamžik, ať už jde o začátek nového projektu, cílené práce, nebo vnesení jasna a pořádku do záležitosti, kterou jsme odkládali a dnes konečně řešíme. Je však stále nutné dbát na rovnováhu mezi braním a dáváním.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadnou čísla z čísel 1, 2, 3?

Odpověď se dozvíte zítra ZDE.