Volejte našemu koulaři
906 468 800

Vaše dotazy pro středu 21. března

 


Zde budeme postupně zveřejňovat dotazy, které píšete Stanleymu Bradleymu.

Na zde položené dotazy bude odpovídat ve středu 21. března od 11 do 12 hodin a od 12 do 13 hodin na placené telefonní lince 906 468 800.

Váš dotaz se v diskuzi zobrazí až po zodpovězení.

 


Věštba pro den 21. března

Numerologicky je tento den 8, což je materiální moc, peníze. Související tarotová karta Síla

Je dobré se dobře dívat okolo sebe, protože někdo ve vašem okolí vám nepřeje, abyste naplnili své sny a přání. Koho se to netýká, ten má šanci přijít k penězům a uzavřít dobré obchody, které přinesou předpokládané příjmy. Vše podpoří Tarotová karta „Síla“. Bohužel, jak tu negativní energii nepřejících, tak tu pozitivní. Síla znamená: Skutečnost, pevnost, Čarodějka, Lev. Klíčoví hesla jsou: Energie, Odvaha, Něha, Diplomacie.

Síla je ženský mág, jíž vděčíme za kulturu a vývoj civilizace. Její skrytá kouzla jsou podivuhodnější než ta, která jsou zřejmí a viditelná. Karta Síla často upozorňuje na lidskou energii, která se projevuje viditelně jak aura obklopující lidskou bytost.

Amuletem pro dnešní den je červená, strom Tis, bylina Topolovka růžová. Vědecké jméno je Alcea rosea L. Starší rodové jméno Althea pochází z řeckého althein = hojit, léčit. Říká se, že vysazená na zahradě pomáhá rozkvětu rodiny. Jako nálev se používá k léčení zánětu sliznic, astmatu, bolesti v krku, léčení žaludečního a střevního kataru a zácpy.

V magii se terčovitý plod používal v rituálech spojených s materiálním úspěchem, penězi, nebo majetkem. Rostlina se sušila a dávala do kadidla pro ochranu, léčení, meditaci. Také se zapalovala pro vytvoření uklidňující a uvolněné atmosféry.

Pokud jsme v pohodě a nemáme okolo sebe nepřátele, kteří by nám mohli mařit realizaci našich snů a přání, energie dnešního dne podpoří zdárný průběh a plnění našich předsevzetí a cílů. Energie karty Síla nás chrání proti rušivým vlivům a neviditelnými zásahy. Pokud naše cíle nejsou orientovány na naše sobecké já, a slouží také vyšším záměrům, minou se snahy osob, které by nám chtěly realizaci našich úmyslů, účinkem. Momentálně jsme obdařeni štěstím, které nám dává záruku, že můžeme být ve správný čas na správném místě, pokud poslechneme intuici. Duchovně spočíváme ve svém středu a stojíme při tom pevně na zemi. Díky energiím dnešního dne jsme schopni navázat zdravý kontakt se svým vnitřním hlasem a dosáhnout brzo svého cíle.

Malý test sebepoznání:

Jaké vás napadnou čísla z čísel 1, 2, 3?

Odpověď se dozvíte zítra ZDE.


 

0 0 vote
Article Rating
66 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Lenka
Lenka
2 let před

Dobrý den, zajímalo by mne, zda ještě budu mít nějaká vnoučata. Každá dcera (Pavlína 3.10.1984 a Martina 15.10.1985) má jedno dítko. Děkuji za odpověď.Lenka (4.5.1964)

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Lenka

Dobrý den,

Pavlíně jsou dané osudem dvě děti, takže ještě jedno dítě mít bude a Martině jsou také osudem dané dvě děti, ale musela by pro to něco udělat, aby se osud naplnil, protože tomu něco brání. Myslím si, že je to zdravotní stav a spíše jejího partnera.

Monika
Monika
2 let před

Dobrý den Stanley, prozraďte mi prosím – Jsem v nové práci, moc se mi líbí,ale je to jen zástup za dlouhodobou nemoc. Zůstane mi ta práce jako trvalá?

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Monika

Dobrý den,

bohužel, práce trvalá nebude, ten, koho zastupujete, se do půl roku vrátí, ale protože jsou s vámi spokojeni a osvědčila jste se, tak by vám mohli něco stejně dobrého nabídnout.

emília
emília
2 let před

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na syna 21.1.1986 je rok po operaci páteře bude v pořádu a má nyní měnit práci? A ještě prosím o dceru25.2.1991 dodělá uspěšně vys.školu v červnu a nyní mmá rozjednanou koupi bytu. Vyjde jí to? Moc děkuji.

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  emília

Dobrý den,

co se týká syna, tak bych doporučil přečíst si a realizovat testy na našich stránkách, protože to vypadá, že „neunáší“ tíhu života, protože si nevěří a necítí se být dospělý. Operace dopadla dobře a vše dopadne dobře, takže nebude problém. Co se týká dcery, vysokou školu dodělá a koupě bytu vyjde, nevidím tam problémy.

Renáta
2 let před

Je mi můj manžel nevěrný? Jsem narozena 24.7.1976

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Renáta

Dobrý den,

mám podezření, že ano, to ale není příčina, ale důsledek. Jeho sexuální potřeba je 50x za měsíc a pokud se tomu přizpůsobíte, tak nebude mít důvod být nevěrný. Pokud se nepřizpůsobíte, tak by mohl v tomto roce ze vztahu odejít.

Martina
Martina
2 let před

Dobrý den, budu mít ještě nějaké další dítě? Zatím mám jednu dceru. Děkuji, Martina (15.10.1985)

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Martina

Dobrý den,

osudem jsou vám dány dvě děti, takže ještě jedno byste mít měla, mohlo by se narodit koncem roku 2020.

Eva Mužíková
Eva Mužíková
2 let před

Dobrý den pane Bradley, udělá dcera (nar.26.12.1991) v květnu státnice? Děkuji Eva

Stanley Bradley
Admin
2 let před

Dobrý den,

udělá, není pochyb.

Vlaďka
Vlaďka
2 let před

Dobrý den,
udělám dobre pro děti i sebe, když budu trvat na ukončení současného vztahu? Nebo se mám kousnout a s ohledem na děti přežívat dal?

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Vlaďka

Dobrý den, mám podezření, že vaším cílem bylo uspokojit mateřský pud, ale ne uzavřený rodinný kruh. Proto hrozí, že se situace bude opakovat stále dokola i s jiným partnerem. V křišťálové kouli vidím, že jste schopna být ve vztahu spokojena jen na 50 procent, a to se bude dít u všech vztahů. Spokojená jste schopná být jen v práci, pokud to bude ta správná práce, a tam jste schopna najít to štěstí, které chybí v partnerském vztahu. Obvykle to tak bývá, že buď nám to funguje ve vztahu nebo pracovní oblasti, málokdy to funguje dohromady. Takže to nevidím jako až… Číst vice »

Lenka
Lenka
2 let před

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na moji mladší dceru Kláru(22let),která má momentálně zdravotní problémy.Jestli se jí to spraví a jestli jí to neomezí ,aby byla schopná dodělat školu a jestli jí zdárně dokončí

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Lenka

Dobrý den, Klára má šanci dát se zdravotně do pořádku, doporučil bych vyzkoušet alternativní způsoby léčby. Z toho, co já doporučuji, je to akupresura 22 minut, ruce křížem, zápěstí na zápěstí, puls na puls a opakovat každý týden stále. Po této akupresuře půjde s trvalým efektem odblokovat páteř, cítím, že má zablokovanou celou spodní část od hrudní páteře až po kostrč. To by měl odblokovat dobrý chiropraktik, jednou za půl roku opakovat. Pak doporučuji dva měsíce užívat denně všechny vitamíny a minerály a potom preventivně. Mám podezření na nějakou drobnou infekci, doporučuji používat přírodní antibiotika, což je oregano a štětka… Číst vice »

Jiří
Jiří
2 let před

Dobrý den pane Stanley, loni v červnu jste mi věštil, že najdu práci a brzo potkám ženu pro život. Práci jsem našel, a i ze zdravotních důvodů jsem ji musel brzo ukončit, ženu jsem zatím nenašel, i když přiznávám, že to s nimi moc neumím. Je pro mně v nějakém rozumném čase něco vůbec pozitivního? Děkuji. Jiří (1960)

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Jiří

Dobrý den,

jste narozen ve znamení Krysy, což je znamení, které je v Číně velice ceněné, proto je v jejich astrologii na prvním místě. Ženu už byste dávno mít mohl, ale trochu se toho bojíte. Doporučil bych posílit sebedůvěru, třeba díky návodům v testech, které jsou na našich stránkách. Když si dáte inzerát do nějakého ženského časopisu, tak vám odpoví 200 žen. Takže z nich si určitě jednu vyberete.

Petra
Petra
2 let před

Dobrý den má dcera šanci na Sš technickou v Mostě r.n 23.02 2003. 12 .04 dělá přijímačky moc bych jí to přála děkuji

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Petra

Dobrý den,

dcera má obchodní talent a bude se v životě umět velice dobře orientovat a jako vzor by jí mohl být ve stejném znamení narozený Steve Jobs a Bill Gates. Na školu se dostane. A s jejím IQ 133 má předpoklad úspěšně dokončit i vysokou školu.

Jana
Jana
2 let před

Mám tátu přes měsíc v LDN je mu 92 let. Jeho zdravotní stav se tam zhoršuje. Mám jej vzít do domácího ošetřování?

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Jana

Dobrý den,

samozřejmě se mu tam nelíbí a trpí, ale nechce obtěžovat své blízké. Pokud tam zůstane, tak už s ním asi Vánoce oslavovat nebudete. Pokud si ho vezmete domů, tak byste s ním mohli slavit ještě Silvestra za 3 roky.

Markéta
Markéta
2 let před

Dobrý den Stanley,
Rok narození 1974. Chtěla jsem se zeptat na stavbu domečku, jestli se nám stavba povede a štěstí bude nakloněno na naší straně. A ještě na práci mých dcer, jestli budou spokojené. Obě ročník 1995.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den.:-)

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Markéta

Dobrý den,

stavba se vám povede, bude to ale o rok později, než si představujete, ale dopadne to dobře. Cítím v něm i dobrou energii. Dcery spokojené už jsou a budou, protože genetický předpoklad pro štěstí je vašemu rodinnému systému dáno.

Marcela
Marcela
2 let před

Dobrý den Stanley,dcera 9.8.1985 měla zdravotní problém a čeká na výsledky, budou vpořádku, děkuji

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Marcela

Dobrý den, výsledky budou dobré, ale lékaři si s některými nebudou vědět rady, protože budou „na hraně“. Podle mého názoru má šanci dostat se do dobrého zdravotního stavu, když vyzkouší drobné alternativní způsoby léčby, což je jen akupresura zápěstí na zápěstí, puls na puls 23 minut, opakovat každý týden stále, dva měsíce užívat všechny vitamíny a minerály, potom preventivně, dobrý chiropraktik by ji mohl odblokovat kostrč, kterou má už od dětství naraženou a díky tomu je nedostatek energie zejména ve spodní části těla. To by bylo potřeba odblokovávat jednou za půl roku stále. Dále mám podezření, že má v těle… Číst vice »

Naděžda Palová
Naděžda Palová
2 let před

Dobrý den,moc prosím potkám ještě někdy opravdovou lásku ???? A opustí mě někdy moje věčná smůla ???? Moc děkuji Naďa

Stanley Bradley
Admin
2 let před

Dobrý den, láska je duševní porucha, což je vědecky dokázáno, a trvá 3 dny až 3 roky. Podrobně jsem tuto problematiku popsal v knize S kým a kde žít, kterou si můžete přes Rádio Impuls koupit. Tam jsou popsány i podmínky, za kterých máme šanci partnera potkat. U vás cítím trochu problém, protože vy si říkáte, že chcete, ale na té silnější nevědomé úrovni tomu sama bráníte. Musí být splněny 4 podmínky k seznámení, a když je splníte, nebude problém. První podmínka je mít vyřešenou minulost. Druhá podmínka je být „dospělá“ (viz. testy na stránkách rádia). Třetí podmínka je mít… Číst vice »

Martina
Martina
2 let před

Dobrý den pane Bradley, chtěla jsem se zeptat zdali mi v práci prodlouží pracovní poměr, který mám pouze na dobu určitou a to do 26. 6. 2018? Narodila jsem se 27. 5. 1974 děkuji Martina

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Martina

Dobrý den,

prodlouží. Vidím to, že dokonce 2x ještě.

Barča
Barča
2 let před

Dobrý den pane Stanley, ráda bych se Vás zeptala na svého otce nar. 17.7.1965, myslíme si, že je gay jeho chování to naznačuje. Líbí se mu více muži a k ženám má odpor, bojí se si svou orientaci přiznat.
Předem Vám děkuji za odpověď.
S pozdravem Barča

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Barča

Dobrý den,

otec je bisexuál se sklony spíše k homosexualitě, což se týká 50 procent populace, takže nic výjimečného. Tato skupina lidí má největší problémy ve vztazích, protože nejsou schopni být ani se ženami, ani s muži, a proto mají na prvním místě práci, ve které vynikají proto, že jim ty vztahy nefungují. Takže de facto nemá co přiznat, protože on sám neví, kam patří. Tuto problematiku mám zpracovanou a popsanou v knize S kým a kde žít, kterou si můžete přes Rádio Impuls zakoupit.

Barbora
Barbora
2 let před

Milý pane Stanley Bradley, chtěla bych se Vás zeptat, zda najdu v blízké době zaměstnání. Předem Vám děkuji za odpověď a přeji Vám krásný zbytek dnešního dne 🙂 Barbora 25.4.1992

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Barbora

Dobrý den,

období máte dobré, máte umělecký a detektivní talent, takže podvědomě hledáte práci v oblastech, ve kterých jste schopna se seberealizovat. A to jsou jen ty dvě. Byla byste dobrá fotografka, grafička, moderátorka, tisková mluvčí. Druhá varianta je být soukromý detektiv nebo jít k policii. V těchto oblastech najdete to, co hledáte.

Jana
Jana
2 let před

Dobry den.dcera 29.12.1985 nemuze stale najit praci.tak prosim o informaci. zda se to jiz brzy zlepsi a bude konecne stastna a spokena.Dekuji moc za odpoved.Jana

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Jana

Dobrý den, cítím, že dceři nefungují dobře partnerské vztahy, a protože je znamení, které je pro rodinu a uzavřený rodinný kruh, tak k tomu, aby mohla být šťastná a fungovala jí i práce, musí fungovat rodina. Od května by jí mělo začít dobré období, takže se jí bude dařit. Doporučil bych vám, abyste jí koupila amulet, který by to podpořil, a to jsou dva kameny – červený a zelený. Oba by mohla mít na přívěšku buď na ruce nebo na krku. Pokud jí je darujete s tím, že jí je dáváte proto, aby byla šťastná a vše se jí dařilo,… Číst vice »

David
David
2 let před

Najdu uz konecne dobre placenou praci, v niz budu mit uspech?

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  David

Dobrý den,

pokud ji skutečně budete hledat a ne jen o tom snít, tak ano. Máte dobré období. Zkuste testy a rituály na našich stránkách, to by vás mohlo posunout. Už na jaře máte šanci najít tu práci, o které sníte.

Michaela
Michaela
2 let před

Dobrý deň Stanley. Po pol roku materskej dovolenky chcem znovu nastúpiť do práce. Už som absolvovala pár pohovorov, ale neviem v ktorú prácu si vybrať a v ktorej by som bola úspešnejšia a šťastnenšia. Predajca, personalistika, či logistika? Vo všetkom mám skúsenosti.

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Michaela

Dobrý den,

jako prodejce určitě, personalistika pro vás bude nudná práce, logistika by také mohla být, máte organizační talent. Šťastná budete v takové práci, kde budete moci využít svého obchodního a organizačního talentu pro budoucího zaměstnavatele, protože sama si na podnikání netroufáte. Mohla byste být i dobrý developer i makléř, prodejce aut.

Petra
Petra
2 let před

Dobrý den, ráda bych se zeptala co mi řeknou karty ohledně práce. Děkuji Petra

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Petra

Dobrý den, na vědomé úrovni (to, co si říkáme) se vám pracovat chce, ale na nevědomé úrovni (ta silnější energie, která nás ovládá) se vám pracovat nechce. Doporučil bych si vyzkoušet naše testy na našich stránkách (testy sebepoznání) a pokud to vše provedete podle návodů, tak se vám začne dařit, protože máte dobré období a máte šanci potkávat dobré příležitosti. Jen mi karty ukazují, že ty dobré příležitosti sama svým ne dobrým rozhodnutím zmaříte. Není to až tak vaše chyba, ale rodičů, proto bych test doporučil provést i s rodiči tak, jak je popsán. Tam dětství začalo, tam by mělo… Číst vice »

Monika
Monika
2 let před

Nastoupila jsem do nove prace, bude to vhodna prace pro mne?

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Monika

Dobrý den,

práce je pro vás dobrá, jsem přesvědčen, že práce předtím nebyla tak dobrá jako tato. Bude to dobrá práce a bude se vám dařit.

Helena
Helena
2 let před

Dobrý den Stanley, jsem nar.2.4.1959,jsem OSVČ a hned zpočátku roku jsem přišla o dodavatele práce,přitom vloni jsem byla prací zavalená.Hned na to mi syn oznámil,že není biologickým otcem svého syna,dělám,že to nevím.Druhý syn tápe ve vztahu s přítelkyní,napůl Romka,mají dvouletého syna.Neustále se hádají,ona mu typicky sprostě cikánsky nadává,zahýbá mu,je sprostá i na mě,teď se odstěhovala,ale mám pocit,že syn dělá všechno pro to,aby se vrátila.Dcera je v zahraničí a moc si nerozumíme,přijede jednou za rok na pár dnů,vloni byla těhotná,ale nedopadlo to dobře.Proto můj dotaz zní :bude zase líp?Mám jít na pracák a nějak ten rok do důchodu překlepat?A moje děti,jak… Číst vice »

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Helena

Dobrý den, minulý rok v létě vám skončilo špatné období, které trvalo dlouhých 7 let a od letošního jara vám začíná dobré období, kdy se vše začne dařit. Doporučuji si přečíst naše rituály na stránkách a tyto testy dát i svým dětem. Současně doporučuji pročítat věštby na každý den, kde jsou testy sebepoznání, abyste se rychleji dostala do dobré formy a mohla využívat dobrého období. Podle mého názoru své děti nevidíte jako dospělé a pokud s nimi testy z našich stránek provedete a oslavíte s nimi ještě jednou „rituálně“ jejich 18. narozeniny = dospělost, tak se bude dařit i dětem.… Číst vice »

Jiří
Jiří
2 let před

Chci vědět jak na tom budu příští čtvrtletí v materiální stránce Děkuji Jiří,20.09.1961

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Jiří

Dobrý den,

měl byste na tom být dobře, pokud využijete všech příležitostí, které okolo vás jsou. Bohužel mám podezření, že vám v tom brání nějaká žena, která je okolo vás. Jako amuelt proti těmto negativním energiím pomohl fialový kámen.

Libuše
Libuše
2 let před

Dobrý den,
jsem narozena 20.4.1968 . Chtěla bych se zeptat na lásku a práci, protože nic mi poslední roky moc nefunguje.

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Libuše

Dobrý den,

už od března roku 2017 vám začalo dobré období, kterého nevyužíváte tak, jak byste mohla. Doporučuji přečíst rituály na našich stránkách a tam najdete příčinu. Pokud se zařídíte podle toho, tak se vám okamžitě začne dařit a dokonce koncem jara, začátkem léta potkáte toho správného muže, na kterého čekáte.

Jana
Jana
2 let před

Vážený pane Bradley,chci se zeptat na moji vnučku je narozená 7.5.1995 má nějaký problém,co jí radíte?

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Jana

Dobrý den,

mám podezření na problém s psychikou, kupte ji jako amulet červené srdíčko s tím, že její pocit, že jí nikdo nemá rád, je neoprávněný. Podle mě si žije spíše ve snu než v realitě a uzavírá se před světem v tom snovém světě, který je pro ni příjemnější než ta realita. Až bude teplo a bude více svítit slunce, mohlo by jí to přejít.

Kateřina
Kateřina
2 let před

Dobrý den Stanley, chci se zeptat, jestli spolu s přítelem budeme mít dítě? Jsme spolu tři roky. Já 8.7.1987 a přítel je narozen 29.3.1975 děkuju Katka.

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Kateřina

Dobrý den, to, proč se vám nedaří, má 4 důvody. Za prvé vás ovládá strach (VIZ. rituály na koular.impuls.cz). Za druhé máte naraženou kostrč, to je potřeba odblokovávat jednou za půl roku, protože blok je z dětství a bude se vracet. Další důvod je, že jste bez energie, vitamínů a minerálů (zkuste moji akupresuru zápěstí na zápěstí, puls na puls, opakovat každý týden až do smrti a dva měsíce denně a potom preventivně užívat všechny vitamíny a minerály). Dalším důvodem může být drobná infekce (chlamidie), které početí také brání (doporučuji 4 měsíce denně a potom preventivně užívat oregano jako přírodní… Číst vice »

Anna Dzurejová
Anna Dzurejová
2 let před

Ja som 14.7.1970 môj najlepší priateľ je 17.4.1961. Máme spolu šancu na vzťah? Díky.

Stanley Bradley
Admin
2 let před

Dobrý den,

jste ve spojení Pán a Sluha, pokud tento problém vyřešíte amuletem, který je vyobrazen na stránkách Rádia, pak má váš vztah šanci.

Jan Kotouček
Jan Kotouček
2 let před

Dobrý den prosím o radu.mam špatný období .pořádné se nic nedaří.kostlivci a prusery ž minulosti pomalu se vynoruji
prosim o radu děkuji honza k.16.5.1989

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Jan Kotouček

Dobrý den,

kdybych se vás mohl zeptat osobně, jaká tři čísla vás napadnou, když se vás ptám, tak věřím tomu, že ta čísla by byla nižší než 18. To není vaše chyba, ale rodičů, že vás stále vidí jako nedospělého, takže doporučuji si přečíst rituály na našich stránkách, zařídit se podle nich a pak už nebudete opakovat stále stejné chyby a bude se vám dařit. Máte docela velký obchodní talent, který nevyužíváte, v soukromém životě to bez „dospělosti“ také fungovat nebude. Pokud provedete alespoň jeden popsaný rituál, tak se vám okamžitě začne dařit.

Eva
Eva
2 let před

Dobrý den,nacházím se ve složité životní situaci.Mám ještě naději na šťastný život?Moc děkuji za odpověď.nar.8.7.1966

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Eva

Dobrý den,

máte schopnost začít znovu, doporučuji této schopnosti využít. Doporučuji udělat čáru za minulostí a podívat se na rituály na našich stránkách a podle toho se zařídit. Od toho okamžiku se vám začne dařit a v létě dokonce potkáte spřízněnou duši.

Marie Černá
Marie Černá
2 let před

Dobrý den.Prosím chtěla bych se optat na svého vnuka Jakuba (7.1.1998)jak pochodí letos u maturity a jaký talisman mu mám dát s sebou. Děkuji a přeji hodně zdraví a štěstí. Marie.

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Marie Černá

Dobrý den,

Jakub má IQ 132, což je předpoklad k tomu, aby se rychle naučil to, co ještě neumí a maturitu udělá. Hodně štěstí!

Renáta
Renáta
2 let před

Dobrý den, Stanley, chtěla bych se zeptat, jak vidíte můj život dál v pracovní oblasti? Děkuji Renata 3.9.1970

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Renáta

Dobrý den,

vidím ho dobře, protože teď začal rok Psa, který je vaším osobním rokem a to je období, které se opakuje jednou za deset let a v tomto období je vždy možné napravit to, co se nepovedlo.

Pavla
Pavla
2 let před

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na můj vztah s manželem. Prochází krizí a rozhodujeme se o rozchodu.Máme spolu ale nějaké majetkové závazky,které nás spojují.On má přítelkyni.Zůstaneme spolu nebo bude lepší, když odejdu ze vztahu.Je mezi náma velké napětí. Já Pavla 17.8.1980 a on David 20.8.1979. Moc děkuji

Stanley Bradley
Admin
2 let před
Reply to  Pavla

Dobrý den,

bohužel vidím v křišťálové kouli, že manžel pro vás přestal být sexuálně přitažlivý a sexuální přitažlivost je ve vztahu důležitá. Perspektiva ze strany manžela je až do smrti, záleží na vás, jak se rozhodnete. Každý dělá, co mu za to stojí a sexuální přitažlivost je závislost a vy už závislá nejste, proto vidíte všechny jeho chyby, které tam byly, jen jste je neviděla. Máte dobré období, v létě někoho potkáte, proto už se nebudete ptát, jestli máte odejít, ale půjdete. Hodně štěstí!