Volejte našemu koulaři
906 468 800

Objednávka knihy

 


V knize „S kým a kde žít“ jsem se snažil podat ucelený obraz „z jiného úhlu pohledu“, než na jaký jsme zvyklí. Díky zkušenosti z mé seznamovací agentury, Rodinných konstelací i z mé poradny, jsem se snažil pojmenovat příčiny problémů ve vztazích. Bez toho nelze s trvalým efektem odstranit důsledky. Informace pro tuto knihu jsem sbíral 40 let. Pro zajímavost jsem popsal i nejnovější vědecké studie.

Kniha Stanley Bradley S kým a kde žít

Kniha: S kým a kde žít

Tvrdím, že něco jiného říkáme, něco jiného děláme a něco jiného chceme. To proto, že nás ovládá naše „naprogramované podvědomí“ naším rodinným systémem a společností. V knize jsem i popsal několik základních rituálů, kterými se těchto „nechtěných programů“ můžeme zbavit.

Ve správně pojmenovaném problému se nachází jeho řešení a o tom je moje nová kniha.

Nevyřešený problém je břemeno a je škoda, že mnoho lidí se má rádo, milují se, ale nerozumí si, nejsou schopni se pochopit. To v důsledku vede k neschopnosti komunikovat, žárlivosti, nenávisti, rozpadu vztahů. Pokud v této atmosféře žijí naše děti, je to katastrofa pro budoucnost nejenom rodin, ale i lidstva.

Budu se těšit, že díky popsaným informacím, poznáním určitých zákonitostí, které vztahy ovlivňují ať chceme či ne, pochopíme lépe sebe, tím i druhé.

Na vyřešení problému se zdravím, prací, si stačíme sami. Ale na řešení problému ve vztazích musí být dva, lépe tři. Ten třetí je nestranný pozorovatel. Tím by měl být v ideálním případě dobrý psycholog. Třeba se k němu nebudete muset objednávat po přečtení mé knihy.  A na to se budu těšit.

Všem přeji hodně štěstí, radosti a pohody.

Stanley Bradley

 

Objednávka knihy

 

 

Cena knihy  „S kým a kde žítje 318,- Kč za 1ks,
v ceně je již připočítáno poštovné, balné i DPH. Jedná se tedy o cenu konečnou

Objednané zboží Vám bude odesláno dobírkou prostřednictvím České pošty do 7 pracovních dnů na adresu uvedenou v objednávce.Pokud nebude objednávka vyplněna správně a úplně, nemusí být dodavatelem přijata k vyřízení.Objednávky mimo Českou republiku nejsou možné.
Odesláním formuláře je vaše objednávka potvrzena a je závazná. Do vaší e-mailové schránky NEBUDE doručeno žádné potvrzení.

Dodavatel:
Lin a.s.
Ortenovo náměstí 15a
170 00 – Praha 7