Volejte našemu koulaři
906 468 800

Vaše dotazy pro středu 25. dubna

 


Zde budeme postupně zveřejňovat dotazy, které píšete Stanleymu Bradleymu.

Na zde položené dotazy bude odpovídat ve středu 25. dubna od 11 do 12 hodin a od 12 do 13 hodin na placené telefonní lince 906 468 800.

Váš dotaz se v diskuzi zobrazí až po zodpovězení.

 


Věštba pro den 25. dubna

Numerologicky je tento den 4, což je pevná zem, Fyzická aktivita, související tarotová karta je Věž.

Tento den hrozí nepozornost a to by mohlo přinést problémy a přímo katastrofy. Je to dobrý den na fyzickou aktivitu, ideální je jít si zaběhat, zaplavat do bazénu a nic důležitého neřešit. Hrozí roztržitost. Je to dobrý den na zasazení stromu, položení základního kamene. Mohlo by se vám něco ztratit, pokud nebudete hlídat dobře například peněženku. Nezapomeňte dobře uzamknout byt, auto, až budete odcházet.

Dnes vše ovlivňuje zvláštní karta „Věž“. Může znamenat náhlou změnu, bolestivou událost, rozvod, pád, ztracenou stabilitu, ztracenou důvěru, falešné iluze. Proto je třeba se dnes řídit heslem: „Kdo nic nedělá, nic nepokazí“. Ale je dobrý den na sport, jít do posilovny, zaběhat si, to bude dnes hodně užitečné a aspoň při sportu „vyženete brouka z hlavy“.

Dnešní den je výzvou k vnitřnímu klidu, trpělivosti a uvědomění. Je dobrý den na plánování, meditaci, sportovní aktivity. Při meditaci je dnes dobré naslouchat vnitřnímu hlasu, meditace přinese nové poznatky a pohledy a je dobré je přijmout. To přinese pozitivní rozvoj a růst.

Amuletem pro dnešní den je žlutá, strom Jabloň, bylina Ostružník křovitý. Staří Řekové pili nápoj připravený z ostružníku při léčení dny, Římané ho užívali na záněty ústní dutiny a střev. Ostružník má vysoký obsah taninu a vitamínu C. Užívá se proti průjmům, hemoroidům, zánětům močového měchýře a úplavici.

V magii byl ostružník bylinou skřítků a víl. Ostružník pomáhal při spirituálních cestách do podsvětí, pokud se z ostružníku připravilo víno. Meditace pod ostružníkem měla pomoci duchovním kontaktům.

Test sebepoznání:

Jaké vás napadnou čísla z čísel 1, 2, 3?

Odpověď se dozvíte zítra ZDE.

Komentujte

Buďte první kdo se zeptá!

Upozornit na
avatar
wpDiscuz